Adresas: Girelės g. 57, LT-56163 Kaišiadorys.  Telefonas: (346) 51899.  E.paštas: rastine@zum.kaisiadorys.lm.lt

kandidatų į darbo tarybos narius sąrašas

Primename,kad Darbo tarybos rinkimai vyks 2020 m. gruodžio 15 d. nuo 8.00-16.00 ( 20 kab., J. Jasinskio 6, Vilnius).

Darbo taryba renkama remiantis visuotine ir lygia rinkimų teise, slaptu balsavimu tiesioginiuose rinkimuose. Į Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Darbo tarybą rinksime 3 (tris) Darbo tarybos narius.

KANDIDATŲ Į DARBO TARYBOS NARIUS SĄRAŠAS

11.

Daiva Sabulienė

Buhalterė

Išsamesnę informaciją apie Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Darbo tarybos rinkimus teikia Darbo tarybos pirmininkė Dangutė Staskonienė(el.paštu praktvad@vkpm.lt) ir Darbo tarybos rinkimų narė Rita Adomaitienė (el.paštu ritaadome@gmail.com).

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Informaciją pateikė

Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Darbo tarybos rinkimų komisija

DARBO TARYBOS RINKIMAI VILNIAUS KOMUNALINIŲ PASLAUGŲ MOKYKLOJE

Vadovaujantis LR darbo kodekso 171 straipsniu Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje organizuojami rinkimai į Darbo tarybą. Darbo tarybą sudarys 3(trys) Darbo tarybos nariai.

Darbo tarybos rinkimai vyks 2020 m. gruodžio 15 d.

Kandidatų į Darbo tarybos narius registravimas vyks nuo 2020 m. lapkričio 12 d. iki lapkričio 30 d.

Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi darbuotojai, kurių pagrindinė darbovietė yra Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla (toliau – Mokykla), sulaukę aštuoniolikos metų ir kurių darbo santykiai su Mokykla trunka ilgiau kaip šešis mėnesius.

Kiekvienas rinkimų teisę turintis darbuotojas gali pasiūlyti po vieną kandidatą raštu kreipdamasis į Darbo tarybos rinkimų komisiją ir pateikdamas rašytinį siūlomo kandidato sutikimą būti renkamam į Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Darbo tarybą.

Pasiūlymo teikti kandidatą bei kandidato į Darbo tarybos rinkimus sutikimo formos esant karantino laikotarpiui išsiųstos kiekvienam rinkimų teisę turinčiam darbuotojui elektroniniu paštu.

Kandidatų siūlymus ir sutikimus iki 2020 m. lapkričio 30 d. 12 val. galima pateikti Darbo tarybos pirmininkei Dangutei Staskonienei (el. paštu praktvad@vkpm.lt) ir Darbo tarybos rinkimų narei Ritai Adomaitienei (el. paštu ritaadome@gmail.com). Čia galima gauti ir informaciją dėl Darbo tarybos rinkimų bei turinčių balsavimo teisę darbuotojų ir galimų kandidatų sąrašo.

Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos bendruomenės pasiūlytų kandidatų sąrašas bus paskelbtas svetainėje 2020 m. gruodžio 2 d.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Informaciją pateikė

Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Darbo tarybos rinkimų komisija

Pranešimas

Informuojame, kad nuo 2020 rugsėjo 1d. pasikeitė Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos pavadinimas. Naujas pavadinimas:

Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos   Kaišiadorių skyrius

mokslo metų pradžios šventė

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos pranešimas

Visuomenėje sklando kalbos, kad Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla yra naikinama. Paneigiame ir informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu mokykla bus sujungta su Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla, tačiau visos mokyklos funkcijos bus tęsiamos, mokiniai priimami, ateityje numatoma infrastruktūros plėtra, naujų specialybių įvedimas.

KVIEČIAME MOKYTIS

dĖMESIO

Norintieji įgyti profesiją savo prašymus LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinės sistemos (BPIS) profesinio mokymo posistemyje galės pildyti jau nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo vasaros etapo prašymus stojantieji galės teikti iki rugpjūčio 7 d., o vidurinį išsilavinimą turintys asmenys – iki rugpjūčio 12 d.

Kvietimai mokytis asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ar jo neturintiems, bus paskelbti rugpjūčio 10 d., vidurinį išsilavinimą turintys asmenys kvietimus gaus rugpjūčio 14 d. Mokymo sutarčių su pakviestaisiais mokytis sudarymas profesinio mokymo įstaigose vyks rugpjūčio 12 d. – rugpjūčio 17 d., o nuo rugpjūčio 15 d. iki rugpjūčio 26 d. registruotis ir teikti prašymus galės norintieji dalyvauti papildomame priėmime.

Visas 2020 m. bendrojo priėmimo datas rasite tinklalapyje profesinis.lamabpo.lt.